Ünlü yıldız Aamir Khan’ın kebap keyfi

Okunma Zamanı:29 Saniye

Bollywood’un ünlü yıldızı Aamir Khan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Hindistan’da yarıda bıraktığı, ABD yapımı “Forrest Gump”ın uyarlaması olan “Laal Singh Chaddha” adlı filminin kalan çekimleri için Niğde’de yer bakmasının ardından Seyhan Belediyesinin konuğu oldu.


Ünlü yıldız Khan davet üzerine geldiği Adana’da Büyüksaat civarında kısa bir gezinti yaptı. Yönetmen ve film ekibinnin de olduğu ziyarette daha sonra kebap ikramı yapıldı.

Mangal başına da geçen Khan’a halkın igisi de büyük oldu.

Kebaptan ve ilgiden memnun kalan Khan filminin kalan çekimlerinin bir kısmını Niğde’nin Çamardı ilçesindeki Demirkazık Dağı’nın yanı sıra Adana ve İstanbul’da çekeceği öğrenildi.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

Next Post

Milli eğitim Bakanı okullarla alakalı net açıklamayı yaptı

Per Ağu 13 , 2020
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bilim Kurulu toplantısı sonrası 2020–2021 Eğitim Öğretim Yılının başlamasına ilişkin açıklamada bulundu. Peki okullar ne zaman açılacak? Yüz yüze eğitim ne zaman? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın başkanlığında yapılan Bilim Kurulu toplantısında okulların açılmasına ilişkin son durumun da görüşüleceği belirtildi. Bilim Kurulu toplantısı sonrası Milli Eğitim […]