Emre Gönlüşen’in adı Karataş’ta tribünlerde yaşayacak

Okunma Zamanı:30 Saniye

42 yaşında hayatını kaybeden Adanalı spor Spikeri Emre Gönlüşen’in adının Karataş Stadyumu Tribünlerinde yaşatılması için Karataş Belediyesi başvuruda bulundu.  

Kanser rahatsızlığı sebebi ile uzun süredir tedavi gördüğü hastanede yaşama gözlerini yuman Adanalı Genç Spor Spikerinin vefatı karşısında derin üzüntü duyduklarını dile getiren Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz sosyal medya hesabından ve belediye hesaplarından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne yaptıkları başvuruyu paylaşarak yaptığı açıklamada; “Adana’mızın önemli değeri olan hemşehrimizin adının ilçemizde yaşatılmasını önemsiyor ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün en kısa sürede talebimizi olumlu yönde değerlendireceğini ümit ediyorum.”  dedi.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

Next Post

Muhittin Böcek'in koronavirüs testi pozitif çıktı

Pts Ağu 17 , 2020
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in Covid-19 testi pozitif çıktı. Böcak, “Şu an durumum iyi, moralim yüksek. Hastanede kontrol amaçlı izole durumdayım” dedi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in yeni tip koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıktı. Böcek, sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşımla, dün yapılan Covid-19 testinin sonucunun pozitif çıktığını […]