TGS Genel Başkanı Gökhan Durmuş’un Acı Günü -

TGS Genel Başkanı Gökhan Durmuş’un Acı Günü

Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş’ un kayınvalidesi, TGS Üyesi Şeyda Turaçlar’ın ise annesi vefat etti.

Kaynak: yenikanal.com

Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş’ un Adana’da yaşayan kayınvalidesi Leyla Barbaros vefat etti.

TGS Genel Başkanı Gökhan Durmuş’un kayınvalidesi, Emek Partisi İstanbul İl Başkanı Sema Barbaros’un annesi Leyla BARBAROS’un vefatı kentte büyük üzüntü yarattı.

Adana’nın Yamaçlı Mahallesi’nde yaşayan ve çevredekilerin “Leyla Abla” diyerek çok sevdikleri Barbaros bir süredir hastanede tedavi görüyordu.

58 yaşındaki Leyla Barbaros’un vefatını öğrenen mahalle sakinleri evine akın etti. Barbaros’un cenazesi Yamaçlı Mahallesi’ndeki evinden alınarak konvoy eşliğinde Ali Hocalı Köyü mezarlığında defnedildi.

Cenaze törenine Emek Partisi Adana İl Başkanı Sevil Arıcı ve yöneticiler ile Türkiye Gazeteciler Sendikası Adana Şube Başkanı Salim Büyükkaya ve yönetim kurulu üyeleri, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, gazeteciler ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Bir acı haber de Turaçlar’dan

Adana basın camiasına bir acı haber de Turaçlar Ailesi’nden geldi. Türkiye Gazeteciler Sendikası ve Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Üyesi Şeyda Turaçlar’ın annesi Mesure Turaçlar vefat etti.

5 çocuk annesi olan 80 yaşındaki Mesure Turaçlar’ın cenazesi bugün saat 11.00’de evinden alınarak Kabasakal mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye Turaçlar’ın arkadaşları, aile dostları, komşuları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir cevap yazın