Temel 10 Ağustos'ta! Adana tarihi bir sorundan daha kurtuluyor -

Temel 10 Ağustos’ta! Adana tarihi bir sorundan daha kurtuluyor

Kent büyüdükçe yaşam alanlarının içerisinde kalan modern şehirleşmeye yakışmayan kasaplar çarşısı yeni modern yerine kavuşuyor.

TEMEL ATMA TÖRENİ 10 AĞUSTOS’TA
Adana Kasaplar Odası Başkanı Saruhan Yağmur, Türkiye’nin en güzel kasaplar çarşısının temelini 10 Ağustos’ta atacaklarını belirterek, çarşının tüm esnafa hayırlı uğurlu olmasını diledi. Çarşının temelini Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ile birlikte atacağını vurgulayan Yağmur, Saydam Caddesi üzerindeki Ali Dede İş Merkezi yanında yapılacak temel atma törenine tüm Adanalıları davet etti.

‘NE SÖZ VERDİYSEK O’
Bugüne kadar esnafa verdiği sözlerin hepsini yerine getirdiğini anlatan Saruhan Yağmur, “Söz verdik yapıyoruz. Adana’mıza yakışır kasaplar çarşısının temeli Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ile atılacak. Kasaplar çarşısının içinde sosyal tesislerimiz de bulunacak. Çocuk kreşinin bile düşünüldüğü kasaplar çarşısında en kaliteli hizmeti sunacağız. Emeği geçenlere teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın