Soner Çetin'den Rotary Kulüpleri'ne işbirliği çağrısı -

Soner Çetin’den Rotary Kulüpleri’ne işbirliği çağrısı

Adana’da faaliyet gösteren Rotary kulübü başkanlarını makamında kabul eden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Şimdiye kadar işbirliği içinde birçok ortak projeyi hayata geçirdik. Yeni projeler konusunda da işbirliğine açığız” dedi. Başkan Soner Çetin, gelecek yıl düzenlemeyi planladıkları Jakaranda Kültür ve Sanat Festivali için de, Rotary kulüplerine işbirliği çağrısı yaptı.

Rotary 2430. Bölge Federasyon Başkanı Hakan Karaalioğlu ve Adana’da faaliyet gösteren 7 rotary kulübü başkanı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret etti. Kendilerini kabul ettiği için Başkan Soner Çetin’e teşekkür eden Hakan Karaalioğlu, “Gittiğimiz kentlerde kentin Sayın Valisini, belediye başkanlarını, emniyet müdürünü ziyaret ediyoruz. Bugün de burada olduğumuz için mutluyuz. Bizler devletimizle, başkanlarımızla, ordumuzla beraberiz” şeklinde konuştu.

İŞBİRLİĞİNİN DEVAMINDAN YANAYIZ

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de, rotary kulüpleriyle birçok ortak projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, “Yeni projeler konusunda da istekliyiz. Bu işbirliğinin devamından yanayız. Rotary kulüplerinin sosyal sorumluluk projelerini takdirle karşılıyoruz” dedi. Çukurova Belediyesi olarak 2020 yılının mayıs alında Jakaranda Kültür ve Sanat Fesitvali düzenlemek için çalışmalara başladıklarını açıklayan Başkan Soner Çetin, bu etkinlik kapsamında da işbirliği içinde olmayı istediklerini kaydetti. Ziyarette Başkan Soner Çetin’e Hakan Karaalioğlu ve rotary kulübü başkanları tarafından üzerinde “Rotary Dünyayı Birleştirir” yazılı bayram hediye edildi. “Rotary Dünyayı Birleştirir” ifadesinin rotary kulüplerinin bu yılki teması olduğu ifade edildi.

Bir cevap yazın