Sinan Meydan Adanalılarla buluşacak

Okunma Zamanı:18 Saniye

Tarihçi yazar Sinan Meydan Atatürkçü Düşünce Derneği ve Eğitim İş’in ev sahipliğinde Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde okurlarıyla buluşacak.

Yazdığı kitaplarda tarihi yalanları çürüten Meydan, okurlarıyla bir söyleşi gerçekleştirecek ve ardından da kitaplarını imzalayacak.

10 Ocak saat 19.00’daki etkinliğe katılım çağrısı yapan Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı İsa Kayadan, halka açık ve ücretsiz etkinliğe tüm Adanalıları davet ettiklerini söyledi.

İçerik Editörü

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.

Bir cevap yazın

Sonraki

“Zarar tespit edilsin, borçlar ertelensin”

Per Oca 9 , 2020
Ayhan Barut, aşırı yağışlar nedeniyle 200 bin dekardan fazla tarım alanının sular altında kaldığı Adana’da çiftçi borçlarının ertelenmesini, zarar tespiti yapılmasını ve mağduriyetin giderilmesini istedi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ayhan Barut, aşırı yağışların ekili ve dikili tarım alanlarını suya gömdüğü Adana’da üreticilerin dört […]