Seyhan’ın kızları rakip tanımıyor

Okunma Zamanı:48 Saniye

Seyhanlı hentbolcular’da hedef galibiyet

Erkekler Hentbol Birinci Ligi’nde ilimizi temsil eden Seyhan Belediyespor ikinci yarının ilk maçında yarın Yüreğir Serinevler Spor Salonu’nda, Saat:14.00’te, Ankara Hentbol  İhtisas Spor Kulübü’nü konuk edecek. 

BİLBEK:KAZANACAĞIZ

2.yarı hazırlıklarının çok iyi geçtiğini belirten Seyhan Belediyespor Erkek Hentbol Takım Teknik Sorumlusu Mehmet Bilbek, “ 2.yarıdan umutluyum. Sporcularıma güveniyorum. Yarın oynayacağımız, Ankara İhtisas Spor Kulübü karşılaşmasını kayıpsız kapatmalıyız. Bunu da başaracağımıza inanıyorum. Bizlerin her zaman yanında yer alan Seyhan Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Akif Kemal Akay başta olmak üzere yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum” dedi.

KÜÇÜK KIZ VOLEYBOL TAKIMI RAKİP TANIMIYOR

Seyhan Belediyespor Küçük Kız Voleybol takımı  9 haftadır set vermeden kazanma başarısı gösteriyor. 2005-2006 doğumlu sporcuların mücadele ettiği kategoride namağlup lider olduklarını belirten Antrenör Göksel Özbek, “ Elde edilen başarı gelecek açısından çok büyük bir önem taşımakta. Önümüzdeki yılların yıldız voleybolcu adayları olan sporcularımı kutluyorum. Bu gidişatı devam ettireceğimizi umut ediyorum” diye konuştu.

İçerik Editörü

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.

Bir cevap yazın

Sonraki

“Basın özgürse demokrasi güçlüdür”

Per Oca 9 , 2020
CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, “Demokrasinin geliştirilmesinin en önemli unsurlarından biri düşünce ve ifade özgürlüğüdür. “ dedi. Halkın doğru haber almasını sağlayan, kamuoyunun vicdanı olan, gerçeklere ayna tutan basın ne kadar özgürse, o ülkenin demokrasisinin de o kadar güçlü olacağını kaydeden Bulut, açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Ancak basın özgürlüğü sıralamasında her yıl daha […]