Seyhan’ın atletleri göz kamaştırdı

Okunma Zamanı:59 Saniye

Sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olan Seyhan Belediyesi’nin, Kadın ve Erkek kategorilerinde Süper Lig’de olan Atletizm takımının altyapıdaki sporcuları gelecek için umut verdi.


Türkiye Atletizm Federasyonunun faaliyet programında yer alan U-18 Bölgesel Atletizm Şampiyonası 06 – 07 Ağustos 2020 tarihlerinde  5 ilde gerçekleşti. Mersin İlinde yapılan Şampiyonaya 21 ilden sporcular katıldı. Bu yarışmalarda,  Seyhan Belediye Spor Kulübü sporcuları 9 madalya kazanarak tüm dikkatleri üzerine çekti.

KADIOĞLU: BAŞKANIMIZIN DESTEĞİ BİZİ MUTLU EDİYOR

İyi bir hazırlık dönemi geçirerek Mersin’de yapılan bölge şampiyonasında,” Seyhan Belediyesi’ni en iyi şekilde temsil ettiklerini belirten Seyhan Belediye Spor Kulübü Atletizm Antrenörü Serdal Kadıoğlu, “ İnanmak başarının yarısıdır. Sporcularımı göstermiş oldukları başarılı performanstan dolayı kutluyorum. Bizlerin her zaman yanında yer alıp desteğini esirgemeyen sporcu Belediye Başkanımız Sayın Akif Kemal Akay’a, sporcularım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Madalya kazanan sporcularımızın branşları ve dereceleri şu şekilde:Berivan YİĞİT Gülle Atma branşında 1.

Pınar ALPASLAN 100 mt Engel ve 400 mt. Engel  branşlarında 2.

Mehmet Nuri Noyan 400 mt. ve 400 metre Engel branşlarında 1.

Muhammed İRAN 110 mt. Engelli branşında 1.

Ahmet Keskin Uzun Atlama branşında 1.

Bedirhan ARAS 100 mt. branşında 3.

Hüsamettin YASTI Sırıkla Atlama branşında 3.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

Next Post

Büyükşehir israfı üretimle önlüyor

Pts Ağu 17 , 2020
Adana Büyükşehir Belediyesi, kentin birçok noktasında peyzaj düzenlemesinde kullanılan bank, masa, kamelya gibi oturma gruplarını kendi bünyesinde bulunan ahşap atölyesinde üretiyor. Atölyede ayrıca eskiyen ve kırılan grupların onarımı da gerçekleştiriliyor. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın talimatları doğrultusunda vatandaşa en iyi ve en kaliteli hizmetin sunulmasına azami özen gösterilirken, kaynakların verimli […]