Seyhan Belediyesi personelinin iş kıyafetini kendi üretiyor -

Seyhan Belediyesi personelinin iş kıyafetini kendi üretiyor

Seyhan’da boyadan sonra şimdi de iş kıyafeti üretimi yapılıyor.

Göreve geldiği günden itibaren ilçenin daha da gelişmesi ve Belediyenin insan kaynağının doğru kullanılması adına Belediyeyi üretime yönlendiren Başkan Akif Kemal Akay, Belediye bünyesinde boya üretiminden sonra şimdi de personelin iş kıyafetlerinin üretilmesi çalışmasını başlattı

Başkan Akay, Akkapı Mahallesinde bulunan “Konfeksiyon Atölyesi”ndeki dikim çalışmalarını denetledi. Çoğunluğu kadınlardan oluşan personele kolaylıklar dileyen Başkan Akay, Seyhan Belediyesi personelinin kullanacağı iş kıyafetlerinin dikim işlemini takip etti. Tamamlanmış olan kıyafetleri inceleyen Başkan Akay, yüksek kalitede ve özenle çalışılarak yapılan kıyafetler nedeniyle personele teşekkür etti.

BOYA ÜRETEREK KULLANMAYA BAŞLAYAN SEYHAN ŞİMDİ KIYAFET ÜRETİYOR

Sürekli “Üretim”e vurgu yaparak “Her alanda üreten Seyhan” parolasını kullanan Başkan Akay, geçtiğimiz ay boya üretim atölyesinin kurulmasını sağlamış ve belediyenin ihtiyacı olan alanlarda üretilen boyanın kullanılması talimatını vermişti. Başkan Akif Kemal Akay, boya üretim atölyesinin ardından “Konfeksiyon Atölyesi” ile personelin giydiği iş kıyafetinin, piyasanın çok altında bir fiyata üretilmesine olanak sağladı.

“ÜRETEREK TASARRUF SAĞLAYACAĞIZ”

Seyhan Belediyesinin ciddi insan kaynağının bulunduğunu belirten Başkan Akay, “İnsan kaynağımızı boya, kıyafet gibi alanlardaki ihtiyaçlarımızı karşılamak amacıyla üretime yönlendiriyoruz. Böylece hem kaliteli ürün elde ediyoruz hem de ciddi tasarruf sağlıyoruz” dedi. Akay şöyle devam etti;

“SEYHAN’DA ÜRETİMİ ÇEŞİTLENDİRİYORUZ”

“Boya atölyesi ile piyasadan daha ucuza boya üretip, okul, kreş, ibadethane gibi kamu kurumlarını, ihtiyaç sahibi vatandaşımızın evini boyuyoruz. Aynı zamanda belediyenin ihtiyaç duyduğu her alanda boyayı kullanıyoruz. İnsan kaynağımızı üretime yönlendirerek kaliteli boyayı tasarruf ederek elde etmiş olduk. Üretimimizi çeşitlendiriyoruz.  Personelimizin giyeceği iş kıyafetlerini de Belediye bünyesinde üretmeye başladık.  Kendi personelimizle piyasadan daha düşük bir fiyata personel kıyafeti üretiyoruz. Üreterek ciddi tasarruf sağlayacağız” 

 Seyhan Belediyesine bağlı “Konfeksiyon Atölyesi”nde her türlü kıyafet dikimi için araç gereç ve makine bulunuyor. Atölyede dikilen personel kıyafetleri önümüzdeki günlerde dağıtılmaya başlanacak. 

Bir cevap yazın