Remzi Ümit Atay: Büyük görev ve sorumluluklarımız var -

Remzi Ümit Atay: Büyük görev ve sorumluluklarımız var

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanlığı 13. Danışma kurulunu yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezinde yapılan toplantıda seçim hazırlığı ve sandık güvenliği konuları ele alındı. 

Seçim ve sandık güvenliği konularının tartışıldığı toplantıya CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, CHP Adana Milletvekilleri Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin, Burhanettin Bulut ve Ayhan Barut, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, eski il ve ilçe Başkanları, eski belediye başkanları, eski milletvekilleri, İlçe Danışma Meclisi Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlanan toplantıda CHP Çukurova İlçe Başkanı Avukat Remzi Ümit Atay, Cumhuriyet’in ikinci yüzyılına girerken büyük görev ve sorumlulukları olduğunu belirtti. 

7303fdf5-4f34-43ab-b3c6-9e6a28e1c40c.jpg görüntüleniyor

CHP Çukurova İlçe Danışma Kurulu’nun açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay, göreve geldikleri günden bu yana yoğun bir tempoda çalıştıklarını belirtip konuşmasında şu değerlendirmelere yer verdi: “Esnafından işçisine, çiftçisinden emeklisine, sanayicisinden üreticisine kadar herkes ekonomik meselelerle mücadele ediyor, gençler iş bulamıyor, emekliler ikinci bir işte çalışıyor veya ikinci bir iş arayışına giriyor, aileler okula giden çocuklarına harçlık veremiyor, dar gelirli aileler perişan haldeler. Durum bu kadar vahimken siyasal iktidar pembe tablolar çizip algıyla ülkeyi yönetmeye çalışıyor. Kendi konforlarının bozulmasını asla istemiyorlar. Bu kokuşmuş düzeni değiştirmek için gece- gündüz demeden çalışacağız, yurttaşlarımızı rahat bir nefes aldırmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.  

Cumhuriyet Halk Partisi, geçtiğimiz hafta sonu Sarıçam, Seyhan ve son olarak Çukurova ilçesinde yaptığı İlçe Danışma Kurul toplantılarını bütün ilçelerde tamamladı. İlçelerde tamamlanan danışma kurullarının ardından CHP Adana İl Başkanlığı, aralık ayında İl Danışma Kurulunu gerçekleştirecek. 

d2cc5aea-502b-404f-b705-1ea372f3d33e.jpg görüntüleniyor

Bir cevap yazın