Ramazan Çimen’e bir destek daha

Okunma Zamanı:1 Dakika, 14 Saniye

Ramazan Çimen’e Uzakdoğu sporları, yüzme ile salon sporları kulüplerinden sonra verilen destekler devam ediyor:


Adana Engelliler Spor Kulübü başkanlık yolunda emin adımlarla ilerleyen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’e tam destek verdiklerini açıkladı. Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden ve spor camiasından yoğun ilgi görüyor. Güler yüzü, sempatik tavırlarıyla herkesle çabucak kaynaşan Çimen, bu özelliğiyle ön plana çıkıyor. Ramazan Çimen, gittiği tüm kulüplerde “Başkan” gibi karşılanıyor..
Adana Engelliler Spor Kulübü’nü ziyaret eden ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, burada Başkan Haluk Birgül’e kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.

RAMAZAN ÇİMEN AMATÖRLER İÇİN BÜYÜK ŞANS

Ramazan Çimen’in sevilen ve yıllardır sporun içerisinde olan bir isim olduğunu belirten Adana Engelliler Spor Kulübü Başkanı Haluk Birgül, “Gecesini gündüzüne katarak ekibiyle birlikte kulüpler ile diyaloğunu aralıksız sürdüren Ramazan Çimen bizlerin arzu ettiği başkandır. Kendisi bu zor günlerde bizlerin yanında olarak sorunlarımızı dinleyip, projelerini anlatarak gelecek adına hepimize umut vermiştir. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır maddi-manevi desteklerde bulunan birisinin ASKF ’yi yönetmesi gerekiyor. Sonuna kadar Ramazan Çimen’e destek veriyoruz” diye konuştu..

ENGELLİLERE ÜVEY EVLAT MUAMELESİ YAPILDI

Sporu bir bütün olarak kabul etmeyen anlayışın bedensel engelliler kulüplerini 2,5 yıldır hep unuttuğunu ifade eden Başkan Haluk Birgül,” Yıllardır futbol dışındaki branşlara üvey evlat muamelesi gösteren bir anlayışı asla kabul etmiyoruz. Başkan adayımız Ramazan Çimen’in biz engelli spor kulüpleri ile ilgili düşünce ve projelerine hayranlıkla dinledik. Bizleri önemseyerek engelli sporcular ile kulüplerimizi ciddiye aldığı için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.
 

Bir cevap yazın

Sonraki

Av. Küçük'ten Lozan mesajı

Cum Tem 24 , 2020
Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Lozan Anlaşması’nın 97. yılına ilişkin bir açıklama yayımladı. Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Lozan Barış Antlaşması tarihin hiçbir döneminde boyunduruk altına girmemiş bir milletin emperyalistler tarafından etkisizleştirilip tarih sahnesinden silinmesine, Anadolu’yu üç parçaya bölme amaçlarına ve Sevr Antlaşması’na karşı […]