Ramazan Çimen’den Çetin’e ziyaret

Okunma Zamanı:53 Saniye

Adana ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin’i makamında ziyaret ederek kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden, spor camiasından ve yerel yönetimlerden yoğun ilgi görüyor. Ramazan Çimen, gittiği her yerde  “Başkan” gibi karşılanıyor..

GÜÇLÜ AMATÖR, GÜÇLÜ ASKF

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin’e teşekkürlerini ileten Ramazan Çimen, “Tek isteğimiz Adana amatörünü hak ettiği noktaya taşımak. Bunun için göreve talibiz. ‘Güçlü amatör güçlü ASKF’ sloganı ile büyük projelerle yola çıktık. Adana amatörlerini hak ettikleri yere taşıyacağız. Amatörden alan değil, veren olacağız. Geçmişteki amatör heyecanı geri getireceğiz” dedi.

HAKEDEN ASKF BAŞKANI OLSUN

Tesisleşme konusunda önemli yatırımların olduğunu belirten Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin, “Amatör spora desteklerimiz artarak devam ediyor. Çukurova’da gençleri sporla buluşturmanın yegâne yolu tesisleşmedir.  Biz de bu konuda üstümüze düşeni yapacağız. Ayrıca belediye olarak yarışmacı değil yetiştirici olacağız,  tüm branşlarda olmak için çalışmalarımız devam ediyor. Adana amatörlerine projeleri ile katkıda bulunacak aday ASKF başkanı olmalı” diye konuştu.
 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

Next Post

CHP'li Şevkin: Bir çift mavi göz ışığında mücadele ediyoruz

Sal Eyl 8 , 2020
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Dr. Müzeyyen Şevkin, Türkiye Cumhuriyeti’nin sigortası konumundaki CHP’nin 97. kuruluş yıldönümünü onur ve gururla kutladıklarını bildirdi. 9 Eylül 1923 yılında kurulan, kurtuluş ve kuruluşun partisi CHP kadrolarının herkesin ve her kesimin huzuru ve refahı için, Türkiye Cumhuriyeti’nin çağdaş bir geleceğe emin adımlarla ilerlemesi için […]