Pozantı’da çığ düştü

Okunma Zamanı:36 Saniye

Bir kişi öldü bir kişi yaralandı. Kayıp iki kişi için arama ve kurtarma çalışmaları sürüyor.

günlerdir doğal afet ile boğuşan Adana’da bir acı haber daha geldi. Adana’nın Pozantı ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle çığ düştü.

Pozantı İlçesi, Çamlıbel Mahallesi, Çatalsınır mevkiinde bulunan krom ocağında yoğun kar yağışı nedeniyle çığ düşmesi sonucu ilk belirlemelere göre 1 kişi hayatını kaybetti 1 kişi ise yaralı olarak kurtuldu. Kayıp 2 kişi için ise arama ve kurtarma çalışmaları sürüyor.

EKİPLER SEVK EDİLDİ

Adana Büyükşehir belediye başkanı Zeydan Karalar da olayı sosyalmediği hesapları üzerinden duyurdu. Jandarma ve AFAD ekiplerinin de arama kurtarma çalışmalarının devam ettiğini belirten Karalar, kayıp iki kişi sağ salim bulacaklarğını kaydetti.

İçerik Editörü

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.

Bir cevap yazın

Sonraki

İran Irak'ta ABD güçlerinin bulunduğu üsleri vurdu

Çar Oca 8 , 2020
Irak’da ABD askerlerinin konuşlu olduğu Ayn el-Esad üssüne balistik füzeyle saldırı düzenlendi. Ölü ve yaralılara ilişkin henüz bir bilgi verilmezken saldırıları İran Devrim Muhafızları üstlendi. Al Arabiya kanalının aktardığına göre Irak’ın Anbar vilayetinde yer alan ve ABD askerlerinin bulunduğu Ayn el-Esad hava üssüne balistik füzeli saldırı düzenlendi. Sky News kanalına […]