MHP İl Başkanlığı’ndan profesöre: Baytar arıyoruz, aşısını bulacağız

Okunma Zamanı:57 Saniye

Devlet Bahçeli’nin “Türk Tabipler Birliği kapatılsın” açıklamasını eleştiren TTB üyesi Prof. Dr. Mehmet Özalevli’ye yönelik MHP Adana İl Başkanlığı’nın yaptığı açıklama tepki topladı.

MHP Adana İl Başkanlığı, Devlet Bahçeli’nin TTB’ye yönelik sözlerini eleştiren Çukurova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Mehmet Özalevli’nin fotoğraflarını sosyal medya hesapları üzerinden paylaşarak, “Baytar arıyoruz, aşısını da biz bulacağız” ifadelerine yer verdi.

Prof. Dr. Özalevli, ülke kamuoyunda çok tartışılan Bahçeli’nin “Türk Tabipler Birliği kapatılsın” sözlerini eleştirdi. TTB üyesi Prof. Dr. Özalevli’nin paylaşımının ardından, MHP Adana İl Başkanlığı da resmi sosyal medya hesapları üzerinden Özalevli’nin fotoğraflarını paylaşarak hedef aldı.

TERBİYESİZ AHLAKSIZ "PROF"Sözde profesör unvanı almış, maaşını aziz milletimizin ödediği Çukurova Üniversitesi öğretim…

MHP ADANA İl Başkanlığı paylaştı: 20 Eylül 2020 Pazar

Yapılan paylaşımda, “Bu sözde hocaya bir baytar arıyoruz. Aşısını da yine biz bulacağız” notu düşüldü. Bu paylaşımın altına ise “Devletimizde çok gönüllü insan bulunur aşı için” yorumu yapılması dikkat çekti.

“BAŞIMA BİR ŞEY GELİRSE SORUMLUSU OLACAKLAR”

Hedef gösterilen Prof. Dr. Mehmet Özalevli de bu durumu sosyal medya hesapları üzerinden kamuoyu ile paylaştı. Özalevli, hedef gösterildiğini belirterek, “Bana ve yakınlarıma her hangi bir kötü kötü durum olması durumunda MHP Adana İl Başkanı’nın ve yetkililerin sorumlu olacağını kamuoyuna ve yetkililere kurumlara bildirmek isterim” notunu düştü.

Yaptığı bu çirkin açıklama ve Beni hedef gösteren açıklamasıyla MHP Adana İl Başkanlığını kınıyorum. Bana ve yakınlarıma…

Mehmet Özalevli paylaştı: 20 Eylül 2020 Pazar

İçerik Editörü

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

Next Post

CHP'li Çelebi: Esnafın sesini duyun

Pts Eyl 21 , 2020
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, koronavirüs salgınının başlangıcından itibaren büyük fedakarlık yapan ve ülke ekonomisinin belkemiği durumundaki esnafın, bugün adeta ölüm döşeğinde can çekiştiğini söyledi.   İktidarın salgın döneminde esnafın üzerindeki yükü hafifletecek önlemler almak yerine, kredilerle esnafı daha da borçlandırdığını anımsatan Çelebi, “Borcunu krediyle kapatmaya […]