Karalar'ın yol arkadaşları halkın nabzını tutuyor -

Karalar’ın yol arkadaşları halkın nabzını tutuyor

Yerel seçimlerden sonra Adana Büyükşehir Belediye Başkanı olan Zeydan Karalar ilçelere teşekkür ziyaretinde bulunurken ekibi de  ortamı sıcak tutmak amacıyla taşra ilçelerine ziyaretlerde bulunuyor ve yöre halkının sorunlarını öğrenmeye çalışıyorlar.

Saimbeyli’de vatandaşları ziyaret eden Adana Büyükşehir Belediyesinin A takımında yer alan Dr. Levent Cemal Güngör, Ziraat Yüksek Mühendisi Ferhat Taş, Murat Soniş ve Mehmet Kıyıksan olmak üzere Saimbeyli’deki çalışma ekibini ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundular.

Yetkililer bölgede nasıl bir çalışma yapılacak, Büyükşehir olarak vatandaşa hizmeti daha kaliteli ve hızlı bir şekilde nasıl ulaştırılacak konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Adana Büyükşehir Belediyesi ekibi Saimbeyli Eyüplü Mahallesinden Ahmet Karasakallı’nın yemekli misafiri olurlarken Ahmet Karasakallı koç kesip, sac kavurması yaparak 1600 rakım yüksekliğinde misafirlerini ağırladı.

İyi Parti Saimbeyli Belediye Başkan Adayı Hakan Atasever, Ahmet Karasakallı, Şahin Yıldırım ve Kıvanç Ağartıcı Saimbeyli’de misafirleri ağırlayan dörtlü oldular.


Kaynak: Ceyhanca.com

Bir cevap yazın