Hürriyet Mahallesi’nde video çeken youtuber gözaltına alındı

Okunma Zamanı:46 Saniye
Hürriyet Mahallesi’nde video çeken youtuber gözaltına alındı

Ruhi Çenet, emniyette sorgulandı!

Gizemli içerikleriyle tanınan YouTuber Ruhi Çenet bugün bir gözaltı haberiyle gündemde. YouTube kanalının katıl sekmesinde sunduğu videolardan birinde bahsettiği konulardan dolayı, Ruhi Çenet gözaltına alındı. Emniyet mensupları tarafından sorgulanan Çenet, videoları yayından kaldırdıktan sonra serbest bırakıldı.

Gizemli videolarıyla tanınan Ruhi Çenet gözaltına alındı!

Geçtiğimiz dönemlerde farklı YouTube içerik üreticileri gözaltı haberleriyle gündeme gelmişti. Bugün de gizemli videolarıyla sıkça adını duyduğumuz eski YouTube içerik üreticisi Ruhi Çenet gözaltına alındı.

Gizemli videolarıyla tanınan YouTube içerik üreticisi, geçtiğimiz günlerde YouTube kanalının katıl sekmesindeki özel aboneleriyle Adana ile ilgili iki içerik paylaşmıştı.

Shiftdelete.com’un haberine göre bu içeriklerde Hürriyet Mahallesi içerisinde farklı anlar kaydeden YouTube içerik üreticisi suçu ve suçluyu övmekten gözaltına alındı.

Videolar içerisinde orada bulunan suçu ve suçluyu masum gösterdiği iddia ediliyor. Şu an olayın detayları konusunda henüz net bilgi bulunmasa da, katıl sekmesine özel yayınlanan her iki video da YouTube’dan kaldırıldı. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın