Güney Seyhan Hastanesi yükseliyor!

Okunma Zamanı:46 Saniye

Vali Süleyman Elban, 150 yatak, 42 poliklinik, 23 yoğun bakım yatağı, 5 ameliyathane, 45 tek yataklı servis odası, 39 iki yataklı servis odası ve acil servisi ile hizmet vermesi planlanan Güney Seyhan Devlet Hastanesinin inşaat alanında inceleme ziyaretinde bulundu.

Seyhan Kaymakam Vekili Mustafa Yavuz ve İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer’in de hazır bulunduğu ziyarette inşaat alanını gezerek incelemelerde bulunan Vali Elban, hastanenin inşaatı ile ilgili inşaat planı üzerinden yetkililerden bilgiler aldı. Çin’de ortaya çıkan ve hemen ardından dünyanın dört bir yanına yayılan koronavirüs büyük bir salgın olarak tarihe geçti. Bu salgın konusunda ülkemiz başarılı bir sınavdan geçiyor diyen Vali Elban, “İlimizin sağlık altyapısını güçlendirmek ve vatandaşların sorunsuz bir şekilde sağlık hizmetlerinden faydalanabilmesini sağlamak amacıyla, inşasına başlanan Güney Seyhan Devlet Hastanesinin mümkün olan en kısa sürede hizmete açılması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” dedi.

Vali Süleyman Elban, yapılan incelemenin ardından hastanenin mümkün olan en kısa sürede hizmete açılması için çalışmaların hızlandırılmasını istedi.

Bir cevap yazın

Sonraki

Adanaspor taraftarından sessiz protesto

Cts Tem 4 , 2020
Adanaspor’un TFF 1.’ligden düşmesi her kesimi üzerken Adanaspor taraftarı tepkisini sessiz bir şekilde gösterdi.Kulüp idari tesislerine giden bir grup Adanaspor taraftarı küme düşme nedeniyle yönetimi suçlayarak tesise siyah çelenk bıraktı.  Adanasporlu taraftarlar  takımın tarihine sahip çıkacaklarını belirterek sessiz şekilde dağıldılar.