Gazilerden Vali Elban’a ziyaret

Okunma Zamanı:38 Saniye

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şube Başkanı Mehmet Ali Bakır ve dernek üyeleri, 19 Eylül Gaziler Günü kutlama etkinlikleri kapsamında Vali Süleyman Elban’ı ziyaret etti.

Türk milletinin, şehitlerimizin aziz hatıralarını daima yaşatacağını ve gazilerimizi toplumsal hayatta her zaman baş tacı edeceğini kaydeden Vali Elban, “Kahramanlarımızın layık oldukları saygı ve sevgiyi her daim eksiksiz olarak göstereceğiz.” dedi.

Konuklarıyla sohbet ederek dernek hakkında bilgiler alan Vali Elban, bu anlamlı gün vesilesiyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle yad ettiklerini dile getirdi.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şube Başkanı Mehmet Ali Bakır ise kabulünden dolayı Vali Elban’a teşekkür etti.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

Next Post

Başkan Kocaispir: Yüreğir'de yol sorunu tarih olacak

Pts Eyl 21 , 2020
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’in ilçe genelinde ‘Büyük Asfalt Harekâtı’ sloganı ile başlattığı yol çalışmaları devam ediyor. Doğankent, Solaklı ve Yunusoğlu’na çıkarma yapan ekipler 15 Ekim’e kadar 3 mahalledeki bütün sorunlu sokakları asfaltlayacak. Yüreğir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede yol sorununun tamamen çözülmesi için hummalı bir çalışma yapıyor. […]