Erginkara:Yaşasın Türkiye İran dostluğu

Okunma Zamanı:24 Saniye

Genç siyasetçi Muhamnet Erginkara: “YÜREĞİMİZ TÜM İRAN HALKIYLA”

CHP’li genç siyasetçi Muhammet Erginkara Devrim Muhafızları Kudüs Komutanı Kasım Süleymani’nin tüm mazlum milletlerin şehidi olduğunu söyledi.

Süleymani’nin emperyalizme karşı yüreği ile cesurca mücadele eden İran’ın, kahraman komutanlarından olduğunu kaydeden Erginkara, “Kahrolsun Emperyalizm, yaşasın Türkiye-İran dostluğu” dedi.

“YÜREĞİMİZ TÜM İRAN HALKIYLA”

ABD’nin Adana’da bulunan İncirlik üssü üzerinden İran’a saldırılmasına izin verilmemesi gerektiğinin de altını çizen Erginkara, “Bir an önce İncirlik Üssü kapatılmalı ABD tamamen ülkemizden, bölgemizden gönderilmelidir” diye konuştu.

İçerik Editörü

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.

Bir cevap yazın

Sonraki

Başkan Çetin ikna etti hasarlı ev yıkıldı

Cts Oca 11 , 2020
Yoğun yağışlarda temeline su girmesi nedeniyle büyük hasar alan evin yıkımı, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in ev sahiplerini ikna etmesiyle gerçekleşti. Adana’nın yoğun yağış aldığı günlerde Çukurova İlçesine bağlı Karslılar Köyü’nde bir evin temeline su girdi ve sonrasında binanın duvarlarında derin çatlaklar oluştu. Evin temelden kaydığını ve duvarların yarılmaya başladığını […]