Ceyhan OSB için toplandılar

Okunma Zamanı:46 Saniye

Ceyhan Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısının 2020 Yılı 3 . Oturumu valilik toplantı salonunda, Vali Süleyman Elban’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Ceyhan OSB’nin alt yapı çalışmalarının değerlendirilerek yatırım taleplerinin incelendiği toplantıya Vali Elban’ın yanı sıra; Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Vali Yardımcısı Zafer Öz, Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Ceyhan OSB Müdürü Beyna Turgut Gürler ve ilgili kurumların temsilcileri katıldı.
 

Ceyhan OSB’nin kurulması için tüm çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü  belirterek OSB’nin oluşumunda önemli ilerlemelerin olduğunu, tam anlamıyla faaliyete geçtiğinde bölgenin ekonomik alandaki gelişiminin yanı sıra istihdama da önemli katkılar sağlayacağını söyleyen Vali Süleyman Elban, “İlimizin sanayi ve teknoloji alanında daha fazla gelişmesi için bizler elimizi taşın altına koymalı,  kentimiz için daha fazla çalışmalıyız.” dedi.             
Karşılıklı görüş alışverişiyle devam eden toplantı, yapılacak çalışmaların değerlendirilmesinin ardından son buldu.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

Next Post

İMO Başkanı'ndan 12 Eylül açıklaması

Cum Eyl 11 , 2020
İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Adana Şube Başkanı Hasan Aksungur, 12 Eylül askeri darbesinin yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada; 12 Eylül karanlığına ve onun mirası olan anlayışlara karşı mücadeleye devam edeceklerini söyledi. 12 Eylül Darbesi’nin ülke tarihinin en kara lekelerinden biri olduğunu kaydeden Aksungur; darbenin üzerinden geçen 40 yıla rağmen 12 Eylül’ün […]