Casablanca'nın büyüsü İsmet Tümer performansıyla buluşacak -

Casablanca’nın büyüsü İsmet Tümer performansıyla buluşacak

Son dönemlerin yükselen yıldızı haline gelen ve canlı performanslarla eğlence hayatının dikkat çeken sahnesi olan Niğde Casablanca Bistro Pub Ağustos ayında da cezbedici bir program sunuyor.

Bugüne kadar ünlü isimleri ve müzikseverlerin en çok dinlenen listesine zirveye yerleştirdiği müzik gruplarını sahnesinde ağırlayan Casablanca’da Ağustos ayında Adanalı gruplar da programda olacak.

Daha önce Aktör ve Pandora gibi kentin müzikal yaşamında önemli yeri olan grupların performans gösterdiği Casablanca’da bu kez İsmet Tümer performansı dinleyicilerle buluşacak.

“Nereye Kadar” albümüyle hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan İsmet Tümer, Anadolu’nun en görkemli sahnesine sahip Casablanca’da 3 Ağustos’ta sahnede olacak.

Haluk Levent, Feridun Düzağaç gibi Adanalı sanatçıların yanısıra Türkiye’nin ve dünyanın en çok dinlenen isimlerini sahnesine alan Casablanca özellikle Kapadokya bölgesine gelen turistlerin de uğrak mekanı.

Özellikle Adana’dan bölgeye giden yerli turistlerin de artık programa aldığı Casablanca keyifli ve coşkulu performanslarla adını daha çok duyuracak gibi görünüyor.

3 Ağustos’taki enkinliğin afişi paylaşıldı.

Adana, Mersin ve bölgeden Kapadokya tatili için gelenlerin rahatlıkla ulaşıp konaklama alanına dönebileceği Casablnaca’ya 0553 844 00 51 numaralı telefondan rezervasyon yapılabiliyor.

Bir cevap yazın