Büyükşehir israfı üretimle önlüyor

Okunma Zamanı:46 Saniye

Adana Büyükşehir Belediyesi, kentin birçok noktasında peyzaj düzenlemesinde kullanılan bank, masa, kamelya gibi oturma gruplarını kendi bünyesinde bulunan ahşap atölyesinde üretiyor. Atölyede ayrıca eskiyen ve kırılan grupların onarımı da gerçekleştiriliyor.


Adana Büyükşehir Belediye
 Başkanı Zeydan Karalar’ın talimatları doğrultusunda vatandaşa en iyi ve en kaliteli hizmetin sunulmasına azami özen gösterilirken, kaynakların verimli ve etkin bir şekilde kullanılmasına da dikkat ediliyor. Adana Büyükşehir Belediyesi, kendi üretimi olan masa, bank ve kamelyaları peyzaj çalışmalarında kullanarak masrafları olabildiğince aşağıya çekiyor.

ÜRÜNLER KENT MERKEZİ VE 15 İLÇEDE KULLANILIYOR

Adana Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Daire Başkanlığı bünyesinde bulunan ahşap atölyesinde üretilen ürünler kent merkezi ile birlikte 15 ilçede kullanılıyor. Eski İl Özel İdare yerinde bulunan ahşap atölyesinde ayda 350 bank, 100 adet piknik masası ve 20 adet de üzeri korunaklı piknik masası üretiliyor. Nostaljik ve modern oturma gruplarının üretildiği atölyede aynı zamanda eskimiş ve kırılmış ürünlerin onarımı da gerçekleştirilerek yeniden vatandaşların hizmetine sunuluyor. 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

Next Post

Av. Küçük'ten 17 Ağustos mesajı

Pts Ağu 17 , 2020
Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin 21. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 17 Ağustos 1999’da saat 03.02 sıralarında 7,4 şiddetinde başlayıp 45saniye süren, ardında büyük yıkım ve felaket bırakan Marmara Depremi’nin21. yılında ne yaşanan depremi ne de depremde hayatını kaybedenleriunutmadıklarını belirtti. 17 Ağustos Marmara […]