Büyükşehir de flaş gelişme! Şaban Acar da izne ayrıldı.

Okunma Zamanı:44 Saniye

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde dikkat çekici bir gelişme daha yaşandı. Dr. Ergül Halisçelik’in ardından eleştirilerin odağındaki isim Şaban Acar da izne ayrıldı.

Adananediyor.com / Özel

Adananediyor.com’un dün kamuoyuna duyurduğu Genel Sekreter Yardımcısı Ergül Halisçelik’in ani izne ayrılması gelişmesi kent kamuoyunun en çok konuştuğu konu haline gelmişti.

Belediyenin oldukça yoğun olduğu ve afet sonrası kritik günlerin yaşandığı günlerde yaşanan bu gelişme hayatın olağan akışı olarak değerlendirilmemişti.

Zira Dr. Halisçelik, Sözlü döneminin baş aktörü ve kamuoyunun tartıştığı israf kalemlerinde de imzası olan Genel Sekreter Şaban Acar’ın yerine hem de CHP Genel Merkezi’nin de oluruyla genel sekreterlik görevine gelmesine kesin gözüyle bakılıyordu. Bu durum Zeydan Karalar’a da “Sözlü dönemini eleştiriyor ama bürokratlarını neden görevde tutuyor“ eleştirilerini alıyordu.

İşte bu ani izin gelişmesinin ardından bugün kritik bir gelişme daha yaşandı.

Mevcut Genel Sekreter Şaban Acar da bugün 12 günlük izne ayrıldı.

İçerik Editörü

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.

Bir cevap yazın

Sonraki

Adana'da ticaret hukuku paneli yapıldı

Çar Oca 15 , 2020
Adana Barosu’nun düzenlediği Ticaret Hukuku alanında “Güncel Gelişmeler Işığında Şirketler Hukuku” paneli Seyhan Oteli Güney Balo Salonu’nda geniş katılımla yapıldı. Baro Başkanı Av. Veli Küçük’ün açılış konuşmasını yaptığı panelin Oturum Başkanlığını Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi – Özel Hukuk Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Topaloğlu üstlenirken,  Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi […]