Büyükşehir Belediyesi’nde sıcak gelişme

Okunma Zamanı:33 Saniye

Dr. Ergül Halisçelik’in bugün itibariyle izne ayrılacağı öğrenildi.

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde Şubat ayında Adana’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanları toplantısı öncesinde dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Zeydan Karalar’ın göreve başlamasının ardından yaptığı atama ile göreve başlayan ve Büyükşehir Belediyesi’nde liyakata dayalı kadrolaşmanın sembolü olarak görülen Dr. Ergül Halisçelik’in izne ayrıldığı öğrenildi.

Dr. Ergül Halisçelik’in genel sekreterlik görevine geleceği ancak Başkan Zeydan Kalalar’ın atamayı henüz yapmadığı biliniyordu.

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde genel sekreterlik görevini halen Sözlü dönemi bürokratlarından Şaban Acar yürütüyor.

Dr. Halisçelik daha önceki belediye başkanları toplantısında Başkan Karalar’ın yanında yer almış ve Adana Büyükşehir Belediye Bürokrasisini temsil etmişti.

Dr. Halisçelik’in izin talebinin nedeni henüz öğrenilemedi.

Ayrıntılar gelecek…

İçerik Editörü

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.

Bir cevap yazın

Sonraki

Gelişme doğrulandı, yerine Birgül Ağdemir bakacak

Pts Oca 13 , 2020
Adananediyor.com’un duyurduğu gelişme doğrulandı. Adana Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter olmasına kesin gözüyle bakılan Dr. Ergül Halisçelik resmi olarak izne ayrıldı. Dr. Ergül Halisçelik’in yıllık izin talebi başkanlık oluruyla kesinleşti ve ilgili makamlara da resmî yazı ile bildirildi. 12 Günlük izin kullanacak olan Dr. Halisçelik’in yerine diğer Genel Sekreter Yardımcıcı Birgül […]