Bursa’nın ahlaksız amigosundan Atatürk’e hadsiz sözler

Okunma Zamanı:32 Saniye

Bursaspor’un tribün gruplarından ‘Teksas’ın amigosu Enes Aydın’ın Mustafa Kemal Atatürk’e hakaretleri sosyal medyada büyük tepki topladı. Enes Aydın kendi hesabından “Size göre a… putu, a… beton Kemal’i nasıl ulu önder ise, bize göre de Baş Komutan Recep Tayyip Erdoğan’dır. A… k…. size de temizlik şart” yazdı.

Bursaspor tribün liderlerinden Enes Aydın’ın Mustafa Kemal Atatürk’e ettiği hakaretler sosyal medyanın gündemine oturdu.

“Size göre a… putu, a… beton Kemal’i nasıl ulu önder ise, bize göre de Baş Komutan Recep Tayyip Erdoğan’dır. A… k…. size de temizlik şart” mesajıyla Atatürk’e iğrenç hakaretlerde bulunan Enes Aydın’a tepki yağdı.

İŞTE ENES AYDIN’IN SKANDAL PAYLAŞIMI

Ahlaksız amigonun bu paylaşımına tepki çığ gibi büyüyor

İçerik Editörü

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

Next Post

Mısır alım fiyatı en az 1.500 TL olmalı

Sal Ağu 4 , 2020
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ayhan Barut,  ton başına bin 325 lira olarak açıklanan mısır alım fiyatlarının en az bin 500 lira olarak revize edilmesi çağrısında bulundu. Geçen yıl bin 150 lira olarak açıklanan mısır alım fiyatının bu sene sadece yüzde 15 oranında arttırılmasına tepki […]