ASKİ çalışanlarına promosyon müjdesi

Okunma Zamanı:29 Saniye

ASKİ ve sendika temsilcilerinin katıldığı komisyonun çabaları sonrası çalışanlara 3.300 TL promosyon ödenmesinde uzlaşıldı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü çalışanlarını ilgilendiren önemli bir konuda gelişme yaşandı.

Yeni yılda işçilerin alacağı promosyon ödemesi görüşmeleri için ASKİ Mali İşler Daire Başkanı Ümit Aygül, DİSK -/ Genel İş ile Tüm Bel-Sen sendikaları temsilcilerinin de katıldığı bir komisyon kuruldu.

Komisyon ile ilgili banka arasında geçen görüşmeler sonucunda işçileri sevindiren bir sonuç alındı.

Buna göre ASKİ çalışanları 3 yıllık anlaşma sonucunda 3 bin 300 TL promosyon ödemesi alacak.

Gelişmeyi Çukurova Temsilciliği sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Ayrıntılar gelecek…

İçerik Editörü

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “ASKİ çalışanlarına promosyon müjdesi

Bir cevap yazın

Next Post

"Bu sistem tek adam yönetimidir"

Per Kas 28 , 2019
CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, AK Parti iktidarlarında liyakat sisteminin yok edildiğini söyledi. CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada AK Partililerin “tek adam yönetimini”, Türkiye’de liyakat sisteminin içinde bulunduğu durumu ilk kez duymuş gibi davrandıklarını belirterek, yeni sistemde tek bir kişinin bakanları, bürokratları, rektörleri atadığını söyledi.  GOCUNACAK […]