ADSİAD Başkanı Sönmez’den Suna Kıraç için başsağlığı mesajı

Okunma Zamanı:52 Saniye

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkan Yardımcısı, Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (Çukurova SİFED) ve Adana Sanayici İş Adamları Derneği (ADSİAD) Başkanı Süleyman Sönmez, gerek iş dünyasına gerekse eğitime sunduğu katkılarla bilinen Suna Kıraç’ın vefatından dolayı büyük üzüntü duyduklarını bildirdi.

Sönmez yaptığı açıklamada, uzun süredir ALS hastalığıyla mücadele eden Suna Kıraç’ın, kuruluş döneminden 2010 yılına dek Koç Holding bünyesinde örnek bir iş insanı olarak görev yaptığını anımsattı.

Cumhuriyet değerleriyle yetişen Suna Kıraç’ın iş yaşamının yanı sıra toplumsal yaşamda da etkin roller üstlendiğini aktaran Sönmez, “Sayın Suna Kıraç’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Büyük Önder Atatürk’ün idealindeki Türk kadınını temsil eden Suna Kıraç, yaşamı boyunca Türkiye’de sanayi, eğitim, kültür ve sanat alanlarına önemli katkılar sunarak, toplumun tüm kesimlerinin takdirini kazanan örnek bir insan olarak belleklerimizde yaşayacak. Koç Üniversitesi, Koç Okulu ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın kuruluşuna da öncülük eden Sayın Suna Kıraç’a Allah’tan rahmet, başta Koç ve Kıraç ailesi olmak üzere tüm sevenlerine ve halkımıza başsağlığı ve sabır diliyoruz. Mekanı cennet olsun” diye konuştu.

İçerik Editörü

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

Next Post

Bakanlık Adana'da bir firmada kaçak et kullanıldığını açıkladı

Sal Eyl 15 , 2020
Tarım ve Orman Bakanlığı Adana’da bir restoranda tek tırnaklı hayvan eti kullanıldığını tespit etti. Tarım ve Orman Bakanlığı Türkiye genelinde kullanılan ürünlerde tahşiş ve hile tespit edilen 113 ürünü ifşa etti. Bakanlığın yayınladığı listede Adana’da faaliye gösteren bir firma da yer aldı. “Hizmet -Et” isimli firma incelenen numuneler sonrasında tek […]