Adana’nın tartıştığı o otomobilin sahibi konuştu

Okunma Zamanı:32 Saniye

Adana’da medyada tartışma konusu olan otomobilin sahibinden açıklama geldi.

Gazeteci Rıfat Söylemez radyo programında ve sosyal medya hesabında bir otomobilin görüntüsünü paylaşmış, Adana kamuoyunda otomobilin kimin olduğu tartışılmıştı.

İşte günlerdir sosyal medyanın da gündeminde olan o otomobilin sahibi sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Mürüvvet Sızlı, sosyal medya hesabından kişisel gizliliğinin ihlal edildiğini, aracın kendisine ait olduğunu ve çalışma hayatı boyunca biriktirdiği para ve ailesinin desteği ile aracı ikinci el satın aldığını belirtti.

Sızlı, “Malesef bu toplumda kendi ayakları üstünde durmaya çalışan kadınlara yönelik linç yapmak isteyenler bitmiyor, beni iftiralarla hedef göstermeye çalışıyorlar” ifadelerini kullandı.

İçerik Editörü

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.

Bir cevap yazın

Sonraki

Gençlik Meclisleri'nden kayyum provokasyonuna tepki

Sal May 26 , 2020
Adana Kent Konseyi ve Seyhan Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisleri gazeteci Zeki Kızılkaya’nın Karalar’a yönelik kayyum tehdidine sert tepki gösterdi. “HABER YAPMIYOR TEHDİT EDİYOR” Adana Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Esat Kaya, “Adana Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeydan Karalar, İftira ve tehdit üzerine kurulu çirkin bir provokasyonla gündeme taşındı” ifadelerine […]