Adananediyor.com

Haber ve sosyal içerik platformu

CHP Adana’da 2 ilçeye yeni yönetimler atandı

Okunma Zamanı:1 Dakika, 1 Saniye

Kongre takvimi çerçevesinde delege seçimleri sürerken, Ceyhan ve Karataş yönetimleri görevden alınarak yeni yönetimler atandı

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 8 Kasım’da başlayan kongre takvimi Adana’da işlemeye devam ediyor. Kayıtlı üyeler tarafından mahallelerde delege seçimleri sürdürülürken, uzlaşma yöntemi öncelikli tutum olarak öne çıkıyor.

Uzlaşmanın gerçekleşmediği mahallelerde ise ilçe yöneticilerinin huzurunda sandık konularak seçimler gerçekleştiriliyor.

Öte yandan Ceyhan ve Karataş ilçelerinde ise kongre takvimi başlamışken flaş değişiklikler yaşandı.

Yönetim kurulu üyelerinin istifası üzerine Ceyhan İlçe Yönetimi’nin düşmesinin ardından Karataş İlçe Yönetimi de CHP Genel Merkezi tarafından görevden alındı.

Bu iki ilçeye de yeni yönetimler atandı.

Ceyhan İlçe Başkanlığı’na Fikret Cerit atanırken, yönetim ise İsmail Önük, Soner Bahtiyar, Necla Durmuş, Özbur Akcan, Binnaz Alkan, Gürkan Terkeşli, Fevzi Üçgün, Recep Saçlı, Şahin Uğur, İsmail Üstün Düz, Aytunç Türker, Halil Özbay, Zekeriya Erdem, Rahşan Aksüt, İsmet Çakmak, Halil Şilkan isimlerinden oluştu.

CHP İl Başkanlığı’nın görevden aldığı Karataş İlçe yönetimi yerine de yeni görevlendirme yapıldı.

İlçe Başkanlığına’na Cengiz Şimşek atanırken yönetim ise Nevzat Elçi, Mehmet Yıldız, Mehmet Kaymaz, Metin Kumlu, Necla Özcan,Çatalbaş, Candan Kısacık, Turan Barut, İbrahim Donma, Ahmet Yalçın isimlerinden oluştu.


Yapılan görev bölümünde İlçe Sekreteri Nevzat Elçi, Başkan Yarımcılığına Necla Özcan, Saymanlığa Turan Barut getirildi. İbrahim Donma Eğitim Skreteri olurken Mehmet Kaymaz ise Bilişim Sorumluğu’nu üstlendi.

Adananediyor.com

1 thought on “CHP Adana’da 2 ilçeye yeni yönetimler atandı

Bir cevap yazın

Kategoriler

Sosyal medya

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.
Adananediyor.com © Tüm hakları saklıdır | Newsphere by AF themes.