Adananediyor.com

Haber ve sosyal içerik platformu

Adana yeni bir diziye kucak açıyor

Okunma Zamanı:46 Saniye

Birçok film ve diziye ev sahipliği yapan Adana yeni bir diziye daha kucak açıyor. İnternet dizisi olarak yayın hayatına başlayan Adana Çıkmazı Savaş Zamanı cumartesi günü yayınlanacak. Polisiye bir dizi olmasının yanı sıra kötünün itici yanlarını göstererek gençlere kötü örnek olacak unsurları ortadan kaldırmayı amaçlıyor.
Adana’da yayın hayatına başlayan Adana Çıkmazı Savaş Zamanı dizisi bir internet dizisi olarak varlığını sürdürecek. Kötüye imrendirmek yerine itici yanlarını göstererek, kötünün örnek oluşturacak unsurlarını ortadan kaldırmayı hedefleyen Adana Çıkmazı Savaş Zamanı dizisi birçok toplumsal olaya da değiniyor. Adana’nın aydınlık yüzünü göstererek seyirciye sunan dizide hayvanlara da fazlasıyla yer verilecek. Dizinin senaristi olan aynı zamanda yönetmenliğini yapan Kerem Akdeniz ilk bölümünün çekildiğini ikinci bölümünün ise çekilmekte olduğunu paylaşarak dizide sosyal mesajlara değineceklerini belirtti. İlk bölümü 15 dakika sürecek olan dizi internet üzerindeki yayın hayatına cumartesi günü başlayacak. Senarist ve yönetmen Kerem Akdeniz, 2.bölümden sonra ise yayın kalitesinin artacağını belirterek gün geçtikçe diziyi kaliteli hale getireceklerini söyledi.

1 thought on “Adana yeni bir diziye kucak açıyor

Bir cevap yazın

Kategoriler

Sosyal medya

AdanaNeDiyor.com yeni nesil bağımsız haber ve yorum platformudur. Kentlilik kültürü ve bilincini geliştirmek, çoğulcu ve katılımcı yerel demokrasiyi pekiştirmek için haber yapar, mikrofon uzatır, yorumlar ve tartışır.
Adananediyor.com © Tüm hakları saklıdır | Newsphere by AF themes.